Navrhnuté a vyrábané na Slovensku

V Ambisio rozumieme, že každý človek je unikátny, preto sú v centre našej pozornosti práve zákazníci, ktorým prinášame autorský dizajn a vysokokvalitné realizácie outdoorových stavaných elementov akými sú pergoly, ploty, terasy, zimné záhrady či schodiská, ktoré naplnia ich predstavy o dokonalom domove a podtrhnú jeho výnimočnosť. AMBISIO je tu pre váš ambiciózny vonkajší domov.

Ako prebieha spolupráca?

1. Prvý kontakt

Záujemcovia o naše produkty nás môžu kontaktovať viacerými spôsobmi: prostredníctvom e-mailu ambisio@ambisio.sk, kontaktného formulára na webe, či telefonicky na +421 911 600 881. K dispozícii sme aj na sociálnych sieťach Instagram, Facebook a LinkedIn. Ak preferujete osobné stretnutie, môžete nás osobne navštíviť v showroome na Dohnányho 8 v Trnave.

2. Podklady pre cenotvorbu a výber produktu

Po prvotnom kontakte s klientom špecifikujeme typ, model a dizajn produktu. Zároveň sa dopýtame na doplňujúce informácie a podklady pre cenotvorbu: orientačné rozmery, pôdorysy, fotografie, či akýkoľvek materiál, ktorý nám pomôže pri vypracovaní cenovej ponuky.

3. Cenová ponuka

Keď máme k dispozícii všetky potrebné informácie, pripravujeme pre klienta cenovú ponuku, ktorú odošleme mailom.

4. Spätná väzba a zameranie

Po odsúhlasení cenovej ponuky klientom prichádza na rad zameranie naším technikom priamo na mieste realizácie. Termín zamerania si dohodne technik vopred s klientom tak, aby bol pre obe strany vyhovujúci. Na meraní si klient vyberá farbu produktu a takisto doplnky, o ktoré má záujem.

5. Cenová ponuka po meraní

Po presnom zameraní odovzdá technik skutočne namerané rozmery predajcovi. Ten na ich základe finalizuje cenovú ponuku.

6. Objednávka

V prípade, že klient s cenovou ponukou súhlasí, pripravíme Zmluvu o dielo a zálohovú faktúru.

7. Úhrada faktúry a podpis zmluvy

Po podpise zmluvy zo strany klienta a zaplatení zálohy začína plynúť termín dodania špecifikovaný v zmluve. Od tohto momentu pracujeme na výrobe diela pre klienta.

8. Montáž a dodanie

Akonáhle je dielo vyrobené, nasleduje dodanie, montáž a finálne prebratie diela klientom.