Čo Ambisio ponúka

Navrhnuté a vyrábané na Slovensku

Zdrojom inšpirácie sú pre nás samotné ambície našich zákazníkov, ktorí sú dôležitou súčasťou našej značky. Uvedomujeme si, že každý z našich klientov je jedinečná osobnosť a tvorí svoj domov na svoj jedinečný obraz.

Ako prebieha spolupráca?

1. Prvý kontakt

Záujemcovia o naše produkty nás môžu kontaktovať viacerými spôsobmi: prostredníctvom e-mailu, kontaktného formulára na webe, či telefonicky. K dispozícii sme aj na sociálnych sieťach Instagram, Facebook a LinkedIn. Ak preferujete osobné stretnutie, môžete nás osobne navštíviť v showroome v Trnave.

2. Podklady pre cenotvorbu a výber produktu

Po prvotnom kontakte s klientom špecifikujeme typ, model a dizajn produktu. Zároveň sa dopýtame na doplňujúce informácie a podklady pre cenotvorbu: orientačné rozmery, pôdorysy, fotografie, či akýkoľvek materiál, ktorý nám pomôže pri vypracovaní cenovej ponuky.

3. Cenová ponuka

Keď máme k dispozícii všetky potrebné informácie, pripravujeme pre klienta cenovú ponuku. Túto posielame obyčajne mailom.

4. Spätná väzba a zameranie

Po odsúhlasení cenovej ponuky klientom prichádza na rad zameranie naším technikom priamo na mieste realizácie. Termín zamerania si dohodne technik vopred s klientom tak, aby bol pre obe strany vyhovujúci. Na meraní si klient vyberá farbu produktu a takisto doplnky, o ktoré má záujem.

5. Cenová ponuka po meraní

Po presnom zameraní odovzdá technik skutočne namerané rozmery predajcovi. Ten na ich základe finalizuje cenovú ponuku.

6. Objednávka

V prípade, že klient s cenovou ponukou súhlasí, pripravíme Zmluvu o dielo a zálohovú faktúru.

7. Úhrada faktúry a podpis zmluvy

Po podpise zmluvy zo strany klienta a zaplatení zálohy začína plynúť termín dodania špecifikovaný v zmluve. Od tohto momentu pracujeme na výrobe diela pre klienta.

8. Montáž a dodanie

Akonáhle je dielo vyrobené, nasleduje dodanie, montáž a finálne prebratie diela klientom.

Vybrali ste si?

Ak máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky, vyplňte, prosím, kontaktný formulár nižšie: